W piątek 22 maja, w naszym Przedszkolu odbyła się Pierwsza Międzyprzedszkolna Spartakiada Fair Play.
Do sportowej rywalizacji stanęło pięć drużyn z przedszkoli: P106, P73, P17, Marco Polo oraz Koszałki Opałki. Było dużo ruchu, śmiechu, dopingu i świetnej zabawy! Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w sportowych konkurencjach, pokazując, że najważniejsze są współpraca, radość i gra fair play.
Oczywiście zwyciężyli wszyscy uczestnicy! 🏅🏅🏅🏅🏅
Dziękujemy dzieciom, nauczycielom i wolontariuszom Defenders Korfball Wrocław za wspólnie spędzony, pełen emocji dzień.



