dzieci w czasie zabawy chustą animacyjną

Patrzcie, ale dzieją się akcje! Nasza codzienność czasami bywa zwyczajna, czasami kolorowa, a jeszcze innym razem bardzo żywiołowa – każdy dzień przynosi coś innego.

10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się akcja „Szkoła do Hymnu” z okazji Święta Niepodległości. Poznaliśmy najważniejsze symbole związane z Polską oraz odśpiewaliśmy hymn wraz z pozostałymi przedszkolakami.

20 listopada w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka dowiedzieliśmy się, czym są prawa dziecka. W tym dniu przyszliśmy do przedszkola ubrani na niebiesko oraz poznawaliśmy bardzo ważne prawa, które dotyczą nas wszystkich – dzieci i dorosłych. Z tej okazji stworzyliśmy grupowy plakat nawiązujący do prawa do zabawy.

24 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia (oraz innych maskotek).

Co tydzień spotykamy się również z Panią Julią, która prowadzi zajęcia z rytmiki oraz z Panią Martyną, która dba o naszą kondycję na zajęciach gimnastycznych Mali Wspaniali.

Ale listopad jeszcze się nie skończył, przed nami PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA!